Stacja Kontroli Pojazdów


NOWO OTWARTA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

ZAPRASZA NA PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE!

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy działalność naszej firmy, otwierając STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW. Zatrudniamy uprawnionych specjalistów, którzy służą szybką i fachową pomocą. Przy przeprowadzaniu badań technicznych pojazdów korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, które gwarantują poprawność i bezpieczeństwo przeprowadzonych przeglądów. Posiadając najnowszą linię diagnostyczną bezpiecznie badamy samochody z napędem 4x4.

Usługi Stacji Diagnostycznej:

  • okresowe badania techniczne motocykli i motorowerów,
  • okresowe badania samochodów osobowych i dostawczych do 3.5 t, w tym oczywiście aut przystosowanych do zasilania gazem, TAXI, nauki jazdy, także z napędem 4x4,
  • badania pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy za granicą,
  • dodatkowe badania techniczne pojazdów skierowanych na badanie techniczne przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę, dla których wymagane jest badanie specjalistyczne, w tym po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego za usterki techniczne, oraz po wypadku lub kolizji,
  • badania ciągników rolniczych,
  • badania przyczep.

Auto-Gaz "Junior" przypomina!!!

  1. Zgłaszając pojazd do badania techniczengo zabierz ze sobą dowód rejestracyjny  lub pozwolenie czasowe, a także aktualne poświadczenie badania zainstalowanych w pojeździe urządzeń podlegających dozorowi technicznemu (np. zbiornika gazu LPG, windy załadowczej)
  2. Na przedniej szybie musi znajdować się nalepka identyfikacyjna (nie dotyczy pojazdów z rejestracja czasową lub z zagranicy), a tablice rejestracyjne pojazdu muszą być homologowane i legalizowane.
  3. Badanie techniczne to okazja do wykrycia usterek w  samochodzie, których na co dzień nie zauważamy, a które mogą zagrażać bezpieczeństwu oraz środowisku naturalnemu.

Do każdego przeglądu upominek!!!